סדנאות לבת מצווה

זה היום שלך תבחרי מה שטוב לך​

סדנת שרשראות בת מצווה

מה עושים בסדנא?

בסדנת התכשיטים שאורכת בין שעה לשעה וחצי, כל בת מכינה תכשיט-צמיד/שרשרת/עגילים, בעיצוב אישי ובליווי צמוד, באוירה נעימה ורגועה של יצירה וכיף.
נשמתמש בחומרים באיכות מעולה על מנת שתשאר מזכרת יפה ואיכותית מהאירוע שלכם.
כלת בת המצווה יכולה לבחור להשתתף עם כולם או להנחות את הסדנה יחד איתי.
סדנת תכשיטים לבת מצווה היא סדנה מקורית כיפית ומגבשת של כלת בת המצווה עם חברותיה ו/או משפחתה.

סדנת יצירה לבת מצווה

איך הסדנא מתגלגלת?

מתחילים בהסבר קצר על טכניקות עיצוב, והשימוש בפליירים וחרוזים מעיכה. הטכניקה מותאמת בדיוק לגיל, מצד אחד מאתגרת ומצד שני כל אחת מסוגלת ליצור תכשיט! כל בת מקבלת לוח תכנון, פליירים, וערכה עם כל החומרים הדרושים להכנת התכשיט. חוט כסף או זהב, סוגר וחרוזי מעיכה אם בחרת להכין צמיד, זוג ווים לאוזן, חוטי זהב או כסף, וחרוזי מעיכה אם בחרת להכין עגילים. בערכות כבר יש חרוזים בעיצובים מוכנים מראש על מנת להקל על הבנות. ובנוסף יש גם בופה חרוזים למי שרוצה לעצב בעצמה או להוסיף על העיצוב הקיים. בסיום כל תכשיט נארז בקופסת תכשיטים יפה, מזכרת מקורית ומושלמת מאירוע בלתי נשכח. ישנה אפשרות שכל בת תכין תכשיט נוסף, תרומה למי שתבחרו.

סדנאות בת מצווה

סדנא ונתינה

הצעות למקומות אליהם אפשר לתרום תכשיטים שמכינים בסדנה:
עמותת אד''ל:  לנשים שאיבדו את ילדיהם/ בעליהם/ אדם בטרגדיה
איש קשר אדווה 0546207143
בית המתנות של יאיר: בית מלא במתנות ובמשחקים חדשים המיועדים לילדים חולים ונזקקים
איש קשר מירב 0526162233
מקלטי בת מלך לנשים מוכות מהציבור הדתי וילדיהן
איש קשר אורלי 0523525309

עוד על סדנאות בת מצווה​

בת המצווה מתקרבת וישנן שיחות בין ההורים לבין הבת לגבי תכניות בת המצווה. בדרך כלל במרכז העניינים עומדת מסיבת בת המצווה אליה מזמינים את המשפחה והחברים. זהו אירוע מרגש לכל המשפחה, זוהי הפקה גדולה אך למרות זאת יש משהו שחסר. לצד מנות האוכל הטעימות, הריקודים, השמחה והמתנות חסר גם משהו בעל ערך אמתי אשר ייתן ליום ההולדת ה 12 אופי שונה מאשר סתם עוד יום הולדת. וזהו בדיוק הרגע שבו צריך להתחיל לחשוב על סדנאות בת מצווה. 

סדנאות בת מצווה לא באו להחליף את מסיבת הבת מצווה, אלא לתת לכם דרך נוספת לציין את היום. הרעיון מאחורי הסדנאות היא לעסוק בפעילות שהיא לא רק מהנה, אלא גם בעלת ערך. כמה פעמים בחיים אנו עושים משהו למען עצמינו? לכבוד בת המצווה יש לכלת הבת מצווה את ההזדמנות לעשות משהו למען עצמה, ועל הדרך למען חבריה, משהו בעל ערך עמוק יותר מאשר מסיבה. זוהי הזדמנות להתנסות בדברים חדשים ופעילויות מהנות ומעשירות. סדנאות בת מצווה הן סדנאות אשר הותאמו במיוחד לבת המצווה ויש להן אופי מיוחד וגם חגיגי. סדנאות אלו יכולות לעסוק בנושאים שונים, הכל בהתאם לתחומי העניין של כלת השמחה. במקרים רבים הן מערבות איזה סוג של פעילות יצירתית, אך לא רק. סדנאות בת מצווה הן הזדמנות להתנתק מכל הגירויים החיצוניים, הטלפונים והרשתות החברתיות ולהיות יחדיו עם החברות הקרובות בפעילות מגבשת ומהנה אשר תורמת לכולם. זוהי הדרך היפה ביותר לציין את המעבר מילדות לבגרות. 

ברבות מהסדנאות, לפחות באלו אשר משלבות פעילות יצירה, כל אחת מהמשתתפות גם לוקחת איתה משהו בסוף הסדנה. אם זוהי סדנה העוסקת בשזירת פרחים או סדנה של הכנת תכשיטים, כל אחת חוזרת הביתה עם עבודה. בעצם היא יוצאת מהסדנה עם שני דברים, הכלים שלמדה ובהם תוכל להשתמש בעתיד וגם עבודת היצירה. סדנאות בת מצווה הן אינן לימודים, הן שמות את הדגש על הנאה ופעילות חברתית מגבשת. הכל מתנהל באווירה שמחה ונעימה, בשילוב של הומור ואפילו כיבוד. בקיצור סדנאות בת מצווה הן דרך מעולה ומומלצת לחגוג.

הצעות למקומות אליהם אפשר לתרום תכשיטים שמכינים בסדנה: עמותת אד"ל:  לנשים שאיבדו את ילדיהם/ בעליהם/ אדם בטרגדיה איש קשר אדווה 0546207143 בית המתנות של יאיר: בית מלא במתנות ובמשחקים חדשים המיועדים לילדים חולים ונזקקים איש קשר מירב 0526162233 מקלטי בת מלך לנשים מוכות מהציבור הדתי וילדיהן איש קשר אורלי 0523525309

סדנת התכשיטים מתחילה בהסבר קצר על טכניקות חריזה מתקדמות והדרכת סטיילינג, כדי שהשרשרת שתכיני תהיה לא רק מהממת, אלא גם תתאים לבגדים שאת לובשת ותהיה לך שימושית.

לאחר מכן כל אחת תבחר את החרוזים שלה ממגוון ענק של צבעים וסגנונות מכל העולם, תעצב ותרכיב את התכשיט המושלם שלה בליווי והדרכה צמודים שלי.

החרוזים בסדנת התכשיטים עצמם עשויים ממגוון חומרים: עץ, אבן, זכוכית ואקריל

השרשראות עצמן עשויות ממתכות איכותיות והעגילים בציפוי זהב וכסף, מתאימים גם לנשים שרגישות למתכות

כל החומרים נבחרים בקפידה להבטיח שתקבלו מוצר איכותי שישמש אתכן בהנאה ולאורך זמן

הסדנה מיועדת לנשים ונערות:
-לימי הולדת
-ערבי צוות וגיבוש
-מסיבת רווקות
-סדנת אמהות ובנות
וגם סתם לערב של נשיות, כיף ויצירה

ניתן להזמין אותי אליכם למקום שתבחרו, להגיע אלי לסטודיו בשילה, או לערוך סדנה בחיק הטבע.

עלות סדנת תכשיטים משתנה בהתאם לכמות המשתתפים, והתוצר שאותו אתם בוחרים להכין.

אשמח שתתקשרו או תשלחו לי הודעה, תספרו לי מה בדיוק אתם מחפשים, נבנה את סדנת התכשיטים המתאימה בדיוק לכם ואתן הצעת מחיר בהתאם.