סדנה לנשים

אמנות מתגלגלת מציעה סדנה לנשים - סדנת תכשיטנות שמגיעה עד אליכן. אפשר לבחור בין סדנאות שונות בהתאם להעדפות הנשים וכמות משתתפות בסדנה. סדנה כיפית ומומלצת!
סדנה לנשים

כשמחפשים סדנה לנשים, אחת האפשרויות הכיפיות היא סדנת תכשיטים.
כשניגשים לבחור סדנת תכשיטים לנשים, ישנן שתי סוגי סדנאות אופציונליות.

לפי מה נבחר? קודם כל לפי הסגנון העיצובי, בכל אחת מהסדנאות התוצר נראה קצת אחרת.
הדבר השני שמשפיע על בחירת סוג הסדנא הוא מספר המשתתפות.

סדנת בופה

הסדנה הראשונה לנשים נקראת סדנת ה"בופה".
זו סדנה שבה אני מביאה המון סוגים של חרוזים: מקטנטנים ועד ממש גדולים, בכל הצורות הצבעים והחומרים, פורשת את הכל על שולחן כמו בופה של חרוזים.

כל אישה בוחרת חוט השחלה ניגשת לבופה עם לוח התכנון שלה ומתחילה לעצב את השרשרת, מה שאומר שכל משתתפות הסדנה צריכות באותו זמן פחות או יותר להיות סביב בופה החרוזים.

הסדנה הזאת מתאימה לקבוצות של עד כ-20 משתתפות.

סדנה לנשים

סדנת ערכות

הסדנה השניה לנשים נקראת סדנת " ערכות".
היא אינה ברירת מחדל לכמות גדולה של משתתפות, אלא בחירה עיצובית מעולה בפני עצמה.
בסדנת ערכות השני נעבוד עם מתכות יקרות -ציפוי זהב וכסף עם שרשראות דקות ועדינות וחרוזי קריסטל בכל מיני סוגים וגדלים , בשילוב תליונים בציפוי כסף וזהב.
בסוג הזה של הסדנה באה לידי ביטוי יותר עבודת טכניקה.
פה לא בהכרח נשחיל את כל החרוזים ברצף אלה, נשתמש בטכניקה נפלאה של תכשיטנות- יצירת רווחים בין קבוצות חרוזים על ידי חרוזי מעיכה ופליירים.

מה שמאפשרלהעביר את הסדנה בו זמנית לעד- 60 נשים הוא שאני מכינה מראש ערכות אישיות של תכשיטים. מגוון ענק של התאמות ושילובי צבעים, שנארזים לערכות אישיות.

בסדנה עצמה, אחרי ההסבר הראשוני, אני מפזרת על השולחנות המון ערכות אישיות שכאלה וכל משתתפת בוחרת ערכה וממנה מעצבת ומרכיבה את התכשיט שלה.

משתתפות הסדנה לא צריכות לקום במהלך הסדנה ולבחור את החרוזים שלהן מהבופה, מה שעוזר מאוד למהלך הסדנה שתתנהל באופן מסודר ורגוע.

חשוב לי מאוד לא לקחת למשתתפות את חופש הבחירה והעיצוב, ולכן קודם כל אני מביאה הרבה יותר ערכות ממה שהמשתתפות צריכות בפועל, כדי שיהיה להן הרבה מבחר. כל ערכה כמובן שונה מהערכות האחרות, בכל ערכה יש מספיק חרוזים בשביל לעצב ולבחור, וכמובן שאפשר לשלב ולערבב בין הערכות באופן חופשי , הכל כדי שחופש היצירה לא יפגע
התוצר מרשים ויוקרתי מאוד וכמובן נארז בקופסה תכשיטים יוקרתית.

ניתן להכין שרשראות, צמידים (יד/רגל) ועגילים בשני סוגי הסדנאות. אי אפשר לפספס שמדובר בחומרים באיכות הגבוהה ביותר, והנשים מרוצות מאוד מהתוצאה.
במהלך הסדנה ישנו שילוב קסום של עבודה אישית והפרייה הדדית מצד אחד כל אחת עסוקה בשלה מצד שני זאת סדנה מגבשת וחברתית ביותר.

להזמנת סדנת תכשיטים - דברי איתי

אוריה לוי

אוריה לוי

מפעילת סדנאות תכשיטים והבעלים של אמנות מתגלגלת. מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לעבודה בידיים, ליצירה ואומנות.