סדנאות תכשיטים

משהו קטן רק בשבילך

סדנאות לנערות ואמהות

מיועד לאמהות ובנות שמעוניינות בזמן של כיף ויצירה יחד. בתהליך של יציאה מהשגרה, התכנסות והתמקדות בכן פנימה וביצירה משותפת.
סדנה לנערות ואמהות

מסיבת רווקות

סדנה שחברות ומשפחת הכלה עושים יחד איתה לפני החתונה, ערב שמוקדש כולו לביחד, ליצירה, לנשיות וליופי, וכמובן לכלה. בסדנה כל אחת מכינה תכשיט לעצמה ותכשיט לכלה, לצייד אותה הייטב בדרכה החדשה.
סדנה למסיבת רווקות
ערבי גיבוש וצוות

ערבי גיבוש וצוות

ערב כיף יצירה וגיבוש לצוותים. כל אחת מכינה תכשיט לעצמה יחד עם דינמיקה קבוצתית של יצירה משותפת. אווירה נהדרת של צבעוניות, יופי ויחד.
סדנה לנשים ליום הולדת

ימי הולדת

סדנת יום הולדת למשפחה או לחברים, סדנאות לבת מצווה, למנף את האירוע המשמח לזמן של יצירה אומנות וכיף ביחד. ניתן לשלב את הסדנה עם נתינה שכל משתתפת מכינה בנוסף תכשיט אותו נתרום לנזקקות.

עוד על סדנת התכשיטים

הסדנאות מיועדות לקבוצות נשים שרוצות זמן של כיף ואיכות יחד – ליצור כל אחת תכשיט בעיצוב אישי ובליווי צמוד. סדנת תכשיטים אורכת בין שעתים לשלוש. נלמד מספר טכניקות חריזה, נבחר את החומרים המתאימים לנו ממגוון ענק של חומרים וסגנונות, ניתן להעזר במודלים קיימים וקדימה לעבודה – תכשיט מקורי ויחודי עוד רגע נולד

בסדנה נלמד טכניקות חריזה מתקדמות, סטיילינג והתאמת צבעים, שימוש בפליירים וחרוזי מעיכה ופיסול בחוטי מתכת. כל אחת מכינה סט שרשראות ועגילי זהב בעיצוב אישי ובליווי צמוד. כל אחת תמצא את החרוזים והצבעים שהיא אוהבת מתוך מגוון ענק של חרוזים בצבעים וחומרים שונים מכל העולם. נלמד איך להכין תכשיט שיהיה לא רק מהמם, אלא גם מותאם בדיוק לך ולבגדים שלך.​