סדנת תכשיטים לנשים

משהו קטן רק בשבילך

סדנת אמהות ובנות

מיועד לאמהות ובנות שמעוניינות בזמן של כיף ויצירה יחד. בתהליך של יציאה מהשגרה, התכנסות והתמקדות בכן פנימה וביצירה משותפת.
סדנה לנערות ואמהות

שבת כלה

סדנה שחברות ומשפחת הכלה עושים יחד איתה לפני החתונה, ערב שמוקדש כולו לביחד, ליצירה, לנשיות וליופי, וכמובן לכלה. בסדנה כל אחת מכינה תכשיט לעצמה ותכשיט לכלה, לצייד אותה הייטב בדרכה החדשה.
סדנה למסיבת רווקות
ערבי גיבוש וצוות

ערבי גיבוש וצוות

ערב כיף יצירה וגיבוש לצוותים. כל אחת מכינה תכשיט לעצמה יחד עם דינמיקה קבוצתית של יצירה משותפת. אווירה נהדרת של צבעוניות, יופי ויחד.
סדנה לנשים ליום הולדת

ימי הולדת

סדנת יום הולדת למשפחה או לחברים, למנף את האירוע המשמח לזמן של יצירה אומנות וכיף ביחד. ניתן לשלב את הסדנה עם נתינה שכל משתתפת מכינה בנוסף תכשיט לתרומה.

עוד על סדנת התכשיטים לנשים

הסדנאות מיועדות לקבוצות נשים שרוצות זמן של כיף ואיכות יחד – ליצור כל אחת תכשיט בעיצוב אישי ובליווי צמוד. סדנת התכשיטים לנשים אורכת בין שעתים לשלוש. נלמד מספר טכניקות חריזה, נבחר את החומרים המתאימים לנו ממגוון ענק של חומרים וסגנונות, ניתן להעזר במודלים קיימים וקדימה לעבודה – תכשיט מקורי ויחודי עוד רגע נולד.

בסדנה נלמד טכניקות חריזה מתקדמות, סטיילינג והתאמת צבעים, שימוש בפליירים וחרוזי מעיכה ופיסול בחוטי מתכת. כל אחת מכינה סט שרשראות ועגילי זהב בעיצוב אישי ובליווי צמוד. כל אחת תמצא את החרוזים והצבעים שהיא אוהבת מתוך מגוון ענק של חרוזים בצבעים וחומרים שונים מכל העולם. נלמד איך להכין תכשיט שיהיה לא רק מהמם, אלא גם מותאם בדיוק לך ולבגדים שלך.​

סדנת התכשיטים לנשים היא כמובן גם סדנת יצירה. בהתאם, המטרה שלנו היא להביא לידי ביטוי את היצירתיות של כל המשתתפות. מצד שני, מאחר שמדובר בסדנה חד פעמית, כל הנשים יוצאות עם תכשיט יפה ומשמח.

סדנת התכשיטים מיועדת לנשים:
– לצוות של מורות, גננות, וצוותים נוספים שמבוססים על נשים
-לימי הולדת
-למסיבת רווקות
-לשבת כלה
אמהות ובנות
-ועוד

כן. הסדנה הזאת היא סדנת יצירה לקבוצות בגדלים שונים – ממשתתפות בודדות ועד כמה עשרות. הנשים שמשתתפות בסדנה יוצרות תכשיט שישמש אותן וישמח אותן.

בהחלט! במהלך הפעילות הנשים מתחברות ומכירות יותר אחת את השניה, וחוץ מיצירת השרשרת, נוצרת בקבוצה גם חברות.

ניתן להזמין אותי אליכם למקום שתבחרו, להגיע אלי לסטודיו, או לערוך סדנה בחיק הטבע.

עלות סדנת תכשיטים משתנה בהתאם לכמות המשתתפות, והתוצר שאתן מכינות.

לקבלת הצעת מחיר אשמח שתתקשרו או תשלחו לי הודעה. ספרו לי מה בדיוק אתן מחפשות, ואתן הצעת מחיר בהתאם.

סדנת התכשיטים מתחילה בהסבר קצר על טכניקות חריזה מתקדמות והדרכת סטיילינג, כדי שהשרשרת שתכיני תהיה לא רק מהממת, אלא גם תתאים לבגדים שאת לובשת ותהיה לך שימושית.

לאחר מכן כל אחת תבחר את החרוזים שלה ממגוון ענק של צבעים וסגנונות מכל העולם, תעצב ותרכיב את התכשיט המושלם שלה בליווי והדרכה צמודים שלי.

החרוזים בסדנת התכשיטים עצמם עשויים ממגוון חומרים: עץ, אבן, זכוכית ואקריל

השרשראות עצמן עשויות ממתכות איכותיות והעגילים בציפוי זהב וכסף, מתאימים גם לנשים שרגישות למתכות

כל החומרים נבחרים בקפידה להבטיח שתקבלו מוצר איכותי שישמש אתכן בהנאה ולאורך זמן