סדנאות עיצוב

סדנה מיוחדת בבית הלקוחה

מה דעתכם על סדנאות עיצוב? כאשר מחפשים פעילות מעניינת לקבוצות, כדאי לכם לקחת בחשבון סדנאות עיצוב. סדנאות עיצוב יכולות להתאים לכולם, לכל הגילאים, גם לבנים וגם לבנות. אפילו אם אין למשתתפים שום נגיעה לנושא שבו עוסקת הסדנה, זוהי דווקא ההזדמנות להתחבר לצד היצירתי שלהם וללמוד דברים חדשים. אולי אפילו חלק מהמשתתפים בסדנאות עיצוב יגלו כישרונות חבויים בתחום.

סדנאות עיצוב בעצם מעניקות למשתתפים את ההזדמנות לעסוק בפעילות של יצירה. פעילות של יצירה היא תמיד פעילות אשר יש לה השפעה מרגיעה וחיובית על כל אחד. היא לוקחת אותנו מהמחשבות על כל מיני דברים שאולי מטרידים אותנו באותו הרגע, ומביאה אותנו לזמן הווה. אנחנו מתמסרים ליצירה, נמצאים מרוכזים בזמן הווה ויש לה השפעה חיובית על הנפש. זהו איזה סוג של ערך מוסף אשר מקבלים כאשר משתתפים בסדנאות עיצוב.

סדנאות עיצוב יכולות לגעת בסוגים שונים של עיצוב. לפעמים זוהי רק התנסות חד פעמית, הזדמנות לעשות משהו שונה. אך לפעמים המשתתפים מתחברים אל התחום ומעוניינים להמשיך להתמקצע בו, אולי בתור תחביב ואולי אפילו הרבה יותר מתחביב. ואם לא… תמיד לומדים איזה משהו שיכול להיות שימושי ברגע זה או אחר של החיים.

סדנאות עיצוב מכל הסוגים

ישנן מגוון גדול של סדנאות עיצוב והן יכולות להיות בסיס לאירועים שונים. זוהי יכולה להיות פעילות עבור מסיבת יום הולדת,סדנאות לבת מצווה אשר חשוב לתת לה משמעות מיוחדת, או אולי אפילו יום גיבוש לעובדים. סדנאות שכאלו מתקיימות באווירה נעימה וכיפית ואפילו חגיגית כאשר רוצים. כך שבסך הכל מדובר בחוויה מאוד נחמדה ונעימה. הזדמנות לעשות משהו שונה עם הזמן הפנוי. סדנאות עיצוב יכולות להיות סדנאות להכנת תכשיטים מחומרים שונים. סדנאות לעבודה עם עיסת נייר ואולי אפילו סדנאות עיצוב גראפי. חלק מהכיף בסדנאות, למשל בסדנה להכנת תכשיטים, הוא שמלבד ההתנסות ביצירה ועבודה עם חומרים שונים. בסוף הסדנה כל אחד מהמשתתפים לוקח איתו את התכשיט שעליו עבד\ה. לא רק שזו פעילות מהנה, בסוף אנו גם נשארים עם מזכרת נעימה מהאירוע.

להזמנת סדנת תכשיטים - דברי איתי

אוריה לוי

אוריה לוי

מפעילת סדנאות תכשיטים והבעלים של אמנות מתגלגלת. מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לעבודה בידיים, ליצירה ואומנות.