מחפשים מפעילה דתית לבת מצווה? נעים מאוד, אני המפעילה שלכם

אני עצמי משתייכת למגזר הדתי לאומי, אבל כנותנת שירות, וכאדם, אין דבר שחשוב לי יותר מלכבד את הלקוחות שלי ולהתאים את עצמי למה שחשוב להם.
מפעילה דתית לבת מצווה

אני יודעת שלאנשים רבים שבאים מהמגזר הדתי, החרדי, החסידי, וחב"ד חשוב מאוד שהמפעילה של האירוע תהיה דתית.

במגזר הדתי, בעיקר אצל חב"ד, פעמים רבות הסדנה והאירוע לחברות נערכים בשעות הלימודים בבית הספר, ואז כמובן יש את קוד הלבוש של בית הספר.

אני עצמי משתייכת למגזר הדתי לאומי, אבל כנותנת שירות, וכאדם, אין דבר שחשוב לי יותר מלכבד את הלקוחות שלי ולהתאים את עצמי למה שחשוב להם. לכן חשוב לי לדעת כשאני באה לעשות סדנאות לציבור החרדי, מה חשוב למשפחה או לבית הספר מבחינת הלבוש: גרביים, שרוולים מעבר למרפק, חצאית ארוכה, כיסוי ראש מלא, ואף בחירת צבעי הבגדים.

בתור מי שנכנסת לתפקיד ייצוגי של הדרכה, חשוב לי מאוד לכבד את המגזר שאליו ואני מגיעה ולהגיע באופן שמתאים לקוד הלבוש המקומי במיוחד שמדובר באירוע לבנות צעירות, בין אם זה בבית ובטח ובטח אם זה בבית הספר. העניין לא מתבטא אך ורק בלבוש אלא גם בהבנה של אופי המגזר, השפה, והגישה הכללית.

אני אוהבת להעביר סדנאות לכל סוגי המגזרים והגילאים וחשוב לי להתאים את עצמי לכולם. עבורי זוהי חוויה מרתקת לפגוש באופן עקבי לאורך שנים את כל סוגי המגזרים. לחוות, ללמוד, לשאול, וליצור יחד תכשיטים. אומנם אני באה בתפקיד המדריכה אך לא פחות משאני מלמדת, אני לומדת.

פעמים רבות המשפחות בוחרות דווקא בסדנה תכשיטים לבת המצווה בגלל המשמעות הגדולה יותר שאליה משייכים את הסדנה
שרשרת הדורות, המעבר מהילדות לנערות, ולעולם הנשים שמתבטא גם ביופי- ובענידת תכשיטים.
כמובן אם בוחרים בהכנת תכשיט נוסף לתרומה ובהענקתו למי שזקוק לכך, ומוסיפים נופך אדיר של חסד ונתינה לסדנה ולבת המצווה כולה
מעבר לעולם הנשים, חסד ונתינה. אלו לא ערכים שמשתייכים דווקא לדת, אלה ערכים אוניברסליים, ויהודיים, אך בכל זאת, פעמים רבות בבת מצווה דתית למשפחה חשוב לבטא את הערכים האלה כחלק בלתי נפרד מערכי הדת, המתבטאים דווקא באירוע זה בחייה של בת בישראל. לכן למשפחות חשוב הרבה פעמים שמי שמעבירה את הסדנה שבה מתבטאים ערכים אלו, תביעה בעצמה ייצוג של הדת שמבטאת את הערכים הללו.

מפעילה דתית לבת מצווה

כמפעילה דתית לבת מצווה יוצא לי לנכוח באין ספור אירועי בת מצווה, לראות את כל הסוגים של בניית זרימת אירועי הערב: עיצוב המקום, דרשות ומצגות, קבלות פנים, בר מתוקים, דיג'יי, מרקידות ומפעילות, ארוחה – חלבית או בשרית, בופה או הגשה.. ועוד אינספור ניואנסים קטנים וגדולים שמרכיבים את האירוע.

בתור כזאת, יש לי ניסיון רב, ואני יותר משמחה לייעץ ללקוחות שלי גם על עניינים שמעבר לסדנה עצמה.

לא פעם תוך כדי שיחת היכרות, או סגירת פרטים עם הלקוחות, אני מוצאת את עצמי מייעצת בענייני בניית תוכנית הערב. מה לפני מה, כמה זמן להקדיש לכל דבר, בחירת ספקים והמלצות, ואפילו רשימת שירים. כמובן שאני יותר מאושרת להיות במקום הזה שיכול לחלוק איתכם קצת מניסיוני ולעזור לכם לארגן את האירוע, ואולי אפילו להגיע קצת יותר רגועות ועם אורך נשימה ליום המרגש הזה.

מן הסתם שבאירועי בת מצוות דתיות, יש את האלמנטים המרכזיים שחוזרים על עצמם, ולאו דווקא מופיעים באירועי בת מצוות במגזרים אחרים, מה שמאפשר לי מתוך ההיכרות העמוקה שלי עם אירועים דווקא (אך כמובן לא רק) מהמגזר הזה להבין את אופי האירוע, להשתלב בו בצורה הטובה ביותר, ולהיות שם בשבילכם- לעזור לכם לתכנן את האירוע על הצד הטוב ביותר

מפעילה דתית לבת מצווה

למה להיעזר בי כמפעילה?

כל פעם שניתנת לי הזכות להיות חלק מהשמחה שלכם אני לומדת עוד משהו על מה חשוב לבעלי השמחה בהכנות ובזמן האירוע שלהם.
מעניין מאוד להיות כצופה מהצד ולראות איך ההכנות, הציפייה הגדולה וההתרגשות משפיעים על כל אחד בדרך שונה אבל בסופו של דבר די אותם דברים חשובים לכולם.

אז מה בעצם חשוב לכם לקבל מהסדנא שאתם מזמינים לבת המצווה של הבת היקרה שלכם:

  1. הורדת אחריות מכם: דבר ראשון, זה לדעת שמאחר והאצלתם את הסמכות ושילמתם למישהו שיעשה בשבילכם את הסדנא, זה אחריותו מא' ועד ת', ירד לכם דבר אחד מהראש ואתם יודעים שיש לכם ראש שקט בכל מה שקשור להפעלה לבנות.
  2. שהבת שלכן והחברות שלה יהנו מהסדנא. שיהיה כיף- לשם כך נתכנסנו
  3. שהתוצר מהסדנא יהיה איכותי ויחודי ויהיה מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע שלכם
  4. סדנא שעומדת בזמנים ומאפשרת המשך זרימה של תוכנית הערב
  5. להכניס ערך מוסף של נתינה וחסד זה תמיד טוב, ואין מתאים מזה לבת מצווה. בסדנא כל אחת תכין תכשיט נוסף לתרומה
  6. וכמובן העלוית– שהמחיר יהיה הוגן ומשתלם
  7. והכי חשוב- שכולם יצאו בהרגשה טובה ונעימה

להזמנת סדנת תכשיטים - דברי איתי

אוריה לוי

אוריה לוי

מפעילת סדנאות תכשיטים והבעלים של אמנות מתגלגלת. מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לעבודה בידיים, ליצירה ואומנות.